Car rental Poprad je naším favoritem

Bláznivé nápady, to je moje doména a jak by řekl můj manžel, rovněž i mé prokletí. Když jsem se totiž vracela ze své pracovní cesty v Rakousku, zatoužila jsem po odpočinku, kterého se mi v Praze nedostává a tak mě napadlo, že svou pracovní cestu zakončím na Slovensku, kde se na víkend ubytuji v hotelu a poté se opět vydám vstříc ke své rodině. Ovšem při svém plánu jsem nepočítala s tím, že se po Slovensku budu muset nějakým způsobem pohybovat a to nebude zrovna jednoduché, když tak úplně nemám k dispozici auto. Naštěstí jsem ovšem narazila na car rental Poprad, tedy na autopůjčovnu, která je k dispozici 24 hodin denně, naštěstí. Wellness víkend v Tatrách tak mohl začít.

Car rental Poprad byl mou spásou

Kdybych na car rental Poprad nenarazila, nejspíše bych musela svůj sobecký sen o wellness víkendu v krásných Tatrách, hodit za hlavu. To se ovšem nestalo a já se vydala vstříc volnému víkendu, který jsem si chtěla užít výhradně sama. Autopůjčovna mi propůjčila auto s automatickou převodovkou, na kterou jsem zvyklá ze svého vozu a já vyrazila do úžasného hotelu na okraji Vysokých Tater, který nabízel mnohem více, než jen luxusní wellness.

Díky včasné rezervaci jsem získala slevu

Ač byl můj nápad o víkendu v Tatrách trochu narychlo, i přesto jsem si stihla zarezervovat vybraný vůz v car rental Poprad a díky tomu jsem získala nejen jistotu toho, že na mě vůz bude skutečně čekat na letišti v Popradu, nýbrž i slevu ve výši 8% z ceny pronájmu. Do auta jsem si nechala nainstalovat ještě potřebnou navigaci a mohlo se vyrazit. Musím uznat, že jsem si výlet a to i díky těmto nadstandardním službám, náramně užila a již nyní se mi v hlavě rodí další bláznivý nápad, na romantický víkend v Římě, tentokrát již ovšem se svou drahou polovičkou, kterou již tentokrát doma s našimi dětmi rozhodně nenechám.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Car rental Poprad je naším favoritem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR