Ideální karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí použité a levné karavany

Podnik DJ AUTO-CAR je specializován na homologované a levné karavany. Homologované, levné karavany mají původ v Nizozemsku a Belgii, karavany bazar je prodává za rozumné ceny. Desetiletí trvá prodej karavanů na karavany bazar, neboť levné karavany se v Česku čím dál více prodávají. Specializovaný karavany bazar má v sortimentu levné karavany v různých cenových kategoriích, levné karavany mnoha typů a rozmanitého vybavení. Samozřejmě jsou všechny prodávané levné karavany, které byly dovezeny ze zemí Evropské unie, atestované a homologované. Aktuální podzimní nabídka obsahuje zajímavě zlevněné levné karavany po letní sezoně.

Kvalitní, levné karavany karavany bazar avizuje v rozmanitých cenových relacích, kdy je cena odvislá od typu a stáří přívěsu a pak od výbavy. Méně nároční zákazníci si mohou vybrat levný karavan již do padesáti tisíc korun. Přívěsy pro náročné se pohybují v cenových relacích od sta tisíc po sto padesát tisíc korun. Dražší karavany budou vyhovovat i náročnějším zákazníkům, obytné přívěsy jsou komfortnější o stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, dále markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Převážně mají levné karavany standardní vybavení, kam normálně patří koupelna, praktická kazetová toaleta, účelná kuchyňka s nerezovým plynovým dřezem, chladnička, vodní nádržka, nebo i stan. Podle potřeby se obytný přívěs může dovybavit akumulátorem (baterií), sprchou a ohřevem teplé vody. Netřeba se obávat podzimního počasí, prodávané levné karavany disponují dvojitými skly do oken.

U DJ AUTO-CAR pořídíte kvalitní, levné karavany, které jsou vystaveny na internetových stránkách společnosti, podle potřeby se mohou dovézt také levné karavany na přání klienta. Avšak DJ AUTO-CAR – karavany bazar – poskytuje také doplňkové služby, kam se řadí pojištění obytného karavanu, převody karavanů na dopravním inspektorátu, zabezpečení technické kontroly, výkup přívěsu na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ideální karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí použité a levné karavany
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR