Bydlet můžete i bez hypotéky. Využijte nových možností financování

Pokud je i vaším případem situace, že se vám nepodařilo získat v bance hypotéku, neznamená to, že budete muset do konce života platit vysoký nájem. Tuto otázku je nuceno řešit stále více lidí, protože podmínky pro získání hypotéky v bankách se výrazně zpřísnily. A právě také z těchto důvodů, se na trhu objevují nové služby, které vám mohou pomoci k vlastnímu bydlení. Pojďme si o jedné z těchto služeb říci něco více.

Když to nejde přes banku

Tržní prostředí je skvělé v tom, že se vždy snaží uspokojit požadavky co největšího množství zákazníků. Pokud tady existují lidé, kteří na hypotéku jednoduše nedosáhnou, vznikají také nové služby, které jim umožní vlastní bydlení financovat jiným způsobem. Takovým příkladem je třeba Coolnajem.cz nabízející možnost splatit nemovitost formou nájmu. Na vás je především jediné, zvolit si z nabídky na webu nemovitost, která se vám líbí, a poté o ni projevit zájem. Obratem dostanete odpověď, kde budete mít vypočítané měsíční splátky. Ty pro vás kromě nájmu budou představovat právě především splátku na vlastní bydlení. Výše splátek a doba splácení je přitom dostatečně flexibilní.

Nemovitosti lze vybírat v celé České republice, je na vás, zda máte zájem o byt nebo rodinný dům. Výhodou je, že toto jsou skutečně jediné nezbytné první kroky, nemusíte podstupovat zdlouhavou anabázi v bance. Když si zvolíte nemovitost, která se vám líbí, stačí:

  • Zaslat poptávku prostřednictvím formuláře
  • Počkat na odpověď s kalkulací splátek

Podmínky přijatelné pro všechny

Parametry této služby jinak velmi připomínají hypotéku, protože můžete splácet až 20 let. Zároveň je zde také nutná určitá účast na financování z vlastních zdrojů. Pokud tedy projevíte skutečný zájem, je potřeba na začátek před podpisem smlouvy uhradit 10 % z ceny vámi vybrané nemovitosti. Tato částka představuje rezervační poplatek, který pokrývá náklady spojené s odkupem nemovitosti. Je v něm zahrnuta administrativa, právní služby i pojištění nemovitosti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Bydlet můžete i bez hypotéky. Využijte nových možností financování
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky