Dodneška jsem nevěděl, jak se potěšit dokonalou umělou vagínou Fleshlight. V češtině!

Toužil jsem po nějakém erotickém zpestření pro manželku. Vlastně trochu lžu, chtěl jsem zakoupit nějaké potěšení pro nás oba. Aby náš sex získal jinou dimenzi. I když se furt milujeme, avšak naše sexuální hrátky stály v poslední době za prd. Ani jednoho sex neuspokojoval, jak by sex správně měl. Avšak skutečné pátrání po erotické inspiraci a radách v rozmanitých sexshopech je fakt nekonečné, k tomu jsem vůbec netušil, co vlastně chci. Pak mě ale zaskočilo, že jsem objevil web, kde jsou texty orientované jen na erotické pomůcky a jejich praktické používání. Na těchto internetových stránkách v záložce Inspirujte se objevíte velké množství testů erotických hraček, prádla a všeho možného, které se dají používat pro oživení intimního života.

Všichni tam označují, co těmi pomůckami pro lepší sex dělají, jak se dají používat erotické pomůcky, různé vibrátory nebo svůdné prádlo. Na webu objevíte, jakými vlastnostmi se jednotlivý vibrátor může pyšnit, čeho se vyvarovat, a tak dále. Prostě ideální studnice nevšedních nápadů na zlepšení sexu. Téměř týden jsem vše pročítal. Sex s manželkou je díky večernímu studování webu neskutečně obohacený. Překvapila mě i výtečná sekce Pořádná masturbace, kde jsou tipy – světe div se – jak si to pořádně udělat i bez partnerky.

Udivilo mě, že tam pracuje fakt sympatická prodavačka. Sice má někdy horší písmo, mnoho nápadů je vtipných. Třeba rady jak zvětšit penis. K tomu má co dělat, aby jí obchod s erotickými pomůckami prosperoval, jenže ona vám k tomu i celkem solidně poradí! Gumové vibrátory, zajímavé anální kolíky, oblíbené kovové erotické pomůcky, sady populárních pout, zajímavé sady návleků a kroužků – o tom všechno ví, takže si to s milencem musejí fakt užívat. Na webových stránkách je i její popisování, jak prvně poznala sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Řeknu vám, takovou ženskou by si přál leckdo z nás.

Takže to jsou mé zkušenosti s nejlepším webem o sexu, jaký jsem otestoval.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dodneška jsem nevěděl, jak se potěšit dokonalou umělou vagínou Fleshlight. V češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR