Když dárek, tak v kanystru!

Přijít na návštěvu s kanystrem v ruce může citlivé povahy vyděsit. Jaké má asi úmysly? Chce mi podpálit dům ve své verzi oslavného ohňostroje? Kreativnější povahy zaujme, citlivější po prvotním návalu adrenalinu také. Kanystr box je dárkem, který ocení snad každý muž.

Dárkovému košíčku se vyhněte

Dárkové koše jsou dlouhodobě populární volbou, jak někoho obdarovat a nic přitom nezkazit. Jídlo a pití ocení všichni, nikoho tím neurazíte a sami sobě ušetříte spoustu času s vymýšlením vhodného dárku. Nevýhodou je však ona nízká kreativita i to, že předávat chlapovi košíček s mašličkou je tak trochu divný.

Plechový kanystr box je na tuto situaci jako stvořený. Nejen, že ukážete kreativního ducha v záplavě všednosti, ale navíc kromě bohatého obsahu předáte i stylové balení, které jen tak nevyhodí. Kanystr totiž není ledajaký. Na boku má zámek, který po odemčení nabídne svůj obsah. A který to je?

Bar podle chuti

Na výběr máte z různých variant khaki kanystru. Podle preferencí oslavence pak můžete vybrat buď pivní nebo dle oblíbených nápojů jako je Jack Daniel’s, Diplomático, Don Papa, Tullamore dew, Jagermeister či Captain Morgan.

Objemný 20 litrový kanystr bar Jack Daniel’s fire v sobě ukrývá tři míchané nápoje (cola, lemonade, ginger), originální plecháček a samozřejmě lahev této oblíbené whisky. Pro kompletní požitek jsou přiloženy dvě skleničky a praktické chladící kameny, které vám nebudou ředit toto skvělé pití.

Objevte i zbylé varianty a vyberte nevšední dárek na www.bombabox.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Když dárek, tak v kanystru!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky