Odpočívadlo pro kočky je skvělým dárkem pro vašeho chlupatého miláčka

Kočka je možná tím nejoblíbenějším domácím mazlíčkem. Spousta lidí nedá na svého chlupatého miláčka dopustit, takže se o něj starají prakticky stejně, jako o své vlastní děti. Na tom samozřejmě není nic špatného, ba naopak. Pokud patříte do této skupiny obyvatel, jistě své kočce rádi dáváte různé dárky nebo nové hračky. Jedním z nich by mohlo být odpočívadlo pro kočky.

Kočka musí občas odpočívat

I když malá koťátka patří k hodně aktivním tvorům, dospělá kočka většinu dne jen leží a odpočívá. Nechcete ji mít na klíně nebo na sedačce? Pořiďte jí pohodlné odpočívadlo pro kočky, které můžete za pomoci jednoduchých nerezových svorek připevnit k parapetu. O pohodlí svého mazlíčka nemusíte mít absolutně žádnou obavu, protože o to se postará stoprocentní polyester společně s naducanými postranními polštářky.

Dá se odpočívadlo pro kočky prát?

Jako praktické majitele domácího mazlíčka by vás mohla napadnout otázka, jak vyčistit odpočívadlo pro kočky. Nemusíme si nic nalhávat, protože kočka nepatří zrovna k čistotným tvorům. Čas od času je určitě vhodné odpočívadlo vzít a jeho pratelný potah hodit do pračky na 30 °C. To by mělo spolehlivě odstranit veškerou špínu společně s mikroorganismy.

I kočka si musí hrát

Pokud byste chtěli své kočce dopřát něco opravdu speciálního, zkuste zauvažovat nad pořízením velkého kočičího stromu. Díky masivnímu stavebnímu zpracování a solidním materiálům se nemusíte bát, že se kočka z této velké hračky zřítí. Váš čtyřnohý miláček bude mít k dispozici několik domků pro schovávání, a také vyhlídkové plochy. Samozřejmostí jsou i odpočívadla, protože po náročném hraní si kočka zaslouží odpočinek.

Radost nemusíte dělat pouze vašim blízkým, ale dárky si zaslouží také vaše kočka. Dopřejte jí pohodlné odpočívadlo nebo kočičí strom na hraní. Určitě se vám odmění spokojeným vrněním.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Odpočívadlo pro kočky je skvělým dárkem pro vašeho chlupatého miláčka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR