Postele na míru podle vašich požadavků

Každá ložnice bývá nejčastěji využívána jako místnost vhodná pro regeneraci, zasloužený oddech a jako hnízdo lásky. Pomůžeme takovou místnost vybavit i vám! Ať už si přejete postele na míru, postele z masivu, ložnicový nábytek nebo například čalouněné postele, vždy bude při jejich výrobě myšleno zejména na vaše pohodlí, zdraví a spánek.

Pořiďte si postel na míru

Ložnice a postele na míru vám postavíme přesně dle vašich požadavků a přání. Ložnice na míru představují postele, nábytek, čalounění a dveře. K výrobě je používáno zejména dřevo a dýha, kterou lze uspořádat do originálních obrazců, nebo do vlisovaných listů. Věnujeme se rovněž dekoracím na míru, které jsme schopni i podsvítit. Vaše ložnice se tak okamžitě stane zcela novou místností.

Komfortní čalouněné postele

Chcete-li si pořídit do své ložnice pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. Sortiment firmy obsahuje i sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je pěkně zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem vyrobeného dle požadavku klienta. Nejoblíbenějšími čalouněnými soupravami jsou hlavně Afrodité, Mondo, Elano, Dafné a spousta dalších. Dokonalé zpracování a trendy design dělají z čalouněné postele doslova nábytkářský skvost.

Zdravý spánek zajistí postele z masivu

Doslova každý, kdo si koupí postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegance a hlavně trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Při výrobě těchto postelí je využíváno bukové dřevo, které se může pochlubit dlouhou trvanlivostí. Tyto postele z masivu mají robustní konstrukci a běžné rovné linie. Mohutný rám drží pevná profilová střednice bez středové nohy, která není třeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Postele na míru podle vašich požadavků
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR