Venčení psů Praha zaručuje kvalitní služby

Chystáte se na schůzku nebo na dovolenou? Nebo zkrátka nemáte dostatek času a energie poskytnout Vašemu pejskovi řádné venčení? Kontaktujte společnost Venčení psů Praha a nechte provozovatele nebo některého ze zaměstnanců vykonat všechnu práci za minimální poplatky.

Vyberte si variantu venčení dle Vašich časových preferencí a domluvte si schůzku s venčitelem, který se po seznámení s Vaším pejskem domluví přímo s Vámi na dalším postupu, absolvuje s Vámi ukázkovou procházku, během které Vám budou demonstrovány schopnosti venčitele a dozvíte se, jaký přístup venčitel zaujímá při poskytování péče Vašemu pejskovi. Objednejte si službu společnosti Venčení psů Praha, připojte se ke stálým klientům a čerpejte zajímavé slevy. Od objednávky 5 venčení měsíčně získáte slevu 10 procent a od 10 venčení až 15 procent. Pokud byste měli zájem o služby společnosti Venčení psů Praha mimo běžnou pracovní dobu (9-18 hodin), účtuje si společnost přirážku 50 procent z původní ceny.

Pokud hledáte bližší informace o společnosti Venčení psů Praha, využijte přehledně koncipovaných internetových stránek, na kterých kromě kontaktních informací naleznete i přesný popis poskytovaných služeb s kompletním ceníkem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Venčení psů Praha zaručuje kvalitní služby
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: prclanky77