Vytvoříme vám kvalitní promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v té nejvyšší kvalitě

Dnes neexistuje lepší prostředek, který zachytí nezapomenutelný moment, popřípadě představí vaši společnost nebo vaše výrobky, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zachyťte životní příběh za pomoci videoprodukce

Zaujal vás příběh lidí, o nichž by měla vědět i veřejnost, anebo je něčí příběh natolik silný, že by bylo dobré jej zaznamenat? Pak jsme tu pro vás. Náš tým kameramanů vám se svým kvalitním přístrojovým vybavením pomůže s realizací vaší reportáže, dokumentu, záznamu koncertu a jiného živého vystoupení. Pracujeme pak s volitelným počtem kamer.

Reklamní spoty informují o kvalitách produktu

Výborným prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, nebo firemní záměr, je opět video záznam. Náš odborný tým vám dokáže natočit reklamní spoty, kde budou jasně vidět výhody vašeho záměru či zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Natáčíme rovněž propagační videa a instruktážní videa pro muzea, nebo firmy. V případě že pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete využít možnosti zviditelnění pomocí video upoutávky nebo promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám takové svatební video dokážeme natočit. Když jej po nějaké době opět shlednete, určitě se nebudete nudit a vždy objevíte něco nového. Používáme profesionální techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a pokaždé stabilní a ostrý záběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vytvoříme vám kvalitní promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v té nejvyšší kvalitě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR