Balíček expresních služeb PROLUX!

Současné potřeby klientů neustále rostou – ať poptávají koupi vhodné nemovitosti, nebo ať ji společně s realitní kanceláří nabízejí k prodeji.

Úspěšná realitní kancelář dnes nemůže být pouze „psací stůl v panelovém domě“, ale tým profesionálních zaměstnanců a spolupracovníků.Vstupní brána do společnosti v podobě zákaznického call centra, obchodníci na schůzkách s klienty, koordinátoři obchodů a tým prodejního centra. PROLUX jako první na realitním trhu přichází s převratným balíčkem služeb klientovi, který poskytuje v rámci celé ČR. Obchodníci pracují v každém okresu, call centrum společnosti je v provozu v pracovní dny do večerních hodin, každý požadavek je expresně zpracován, expresně zodpovězen a řešen téměř okamžitě.

Zájemci o prodej své nemovitosti sjednávají informativní schůzky voláním zákaznické linky 841 222 222, nebo bezplatné linky 800 199 299. Schůzka s Vámi je sjednána expresně v prvním volném čase dle denního plánu obchodníka. Zástupce PROLUX, který sjedná spolupráci s vámi při podpoře prodeje vaší nemovitosti expresně a bezplatně poskytne nepřehlédnutelné označení „NA PRODEJ“ a proces nabízení je v první minutě po jeho návštěvě spuštěn. Následuje expresní zpracování vaší zakázky, kontrola získaných dat, jejich znovuověření na KN a promptní umístění na realitní servery a domény www.prolux.cz, www.ereality.cz, www.hyperreality.cz, www.sreality.cz a www.nabidka-prolux.cz, www.nemovitosti-prolux.cz nebo na www.reality-prolux.cz aj.

V případě požadavku na úpravu a snížení nabídkové ceny vaší nemovitosti expresně je tato výše upravena. Osloveni jsou zájemci o koupi, bezplatně registrovaní profesionálním realitním systémem. Expresní domluvení prohlídky vaší nemovitosti je úkolem další profesionální části zaměstnanců prodejního centra PROLUX, stejně tak, jako expresní příprava smluvních dokumentů, týkajících se rezervace vaší nemovitosti, případně jejího prodeje. Požadujete sdělení adresy vámi vybrané nemovitosti? Je vám expresně poskytnuta, nemusíte na nic čekat, ihned je možné sjednat si prohlídku.

Tento propracovaný přístup PROLUX ke klientovi se v brzkém období stane základní podmínkou úspěšného a transparentního fungování a poskytování profesionálních realitních služeb i ostatních subjektů. Pokud o spolupráci s realitní kanceláří uvažujete, měla by vás výše uvedená a “rozlišující” kriteria výběru zajímat. PROLUX je připraven poskytnou vám expresní balíček realitních služeb, do doby prodeje vaší nemovitosti zcela bezplatně!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Balíček expresních služeb PROLUX!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Prolux