Podpora prodeje Vaší nemovitosti

Sníte o rychlém a bezpečném prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší reálnou tržní cenu? Pak realizujte tento sen společně s PROLUX Consulting a s využitím našeho našeho unikátního realitního systému a tvrdé práce profesionálních obchodníků.

Propracovaný realitní systém a zákaznický servis prodejního centra naší Společnosti s podporou partnerských realitních serverů prolux.cz, idnes.cz, ereality.cz, Sreality.cz, realitymix.cz, hyperreality.cz je zárukou maximálního výnosu prodejní ceny z prodeje Vaší nemovitosti.

Prostřednictvím call centra PROLUX a na zákaznické lince 841 222 222 si sjednejte osobní schůzku s naším obchodníkem, který se dostaví řádně a včas na místo určení. Zároveň je současně Váš požadavek zpracován v realitním systému a přenesen do prodejního centra společnosti. Na schůzce s naším zástupcem umožněte pořízení aktuální fotodokumentace a popisu vaší nemovitosti. Náš zástupce vám předloží podmínky spolupráce, budou vám zodpovězeny všechny vaše dotazy, týkající se podpory prodeje vaší nemovitosti. Instalace viditelného označení „na prodej“ a stanovení nabídkové ceny je nezbytným úkonem, pro oslovení zájemců o koupi, jejichž databáze je součástí systému prodejního centra PROLUX. Aktivace nabídky vaší nemovitosti ve veřejné části včetně všech informací o ní probíhá do pěti dní, od sjednání vzájemné spolupráce. Současně s tímto podporujeme prodej prostřednictvím předních realitních serverů idnes.cz, sreality.cz, realitymix.cz, hyperreality.cz.

Následují další nezbytné podpory, úkony, od doporučení úprav nabídkových cen vzhledem k legitimním návrhům poptávajících a jejich ochotě cenu dobrovolně uhradit, sjednání prohlídek se zájemci prostřednictvím koordinátorů obchodů až po finální zpracování smluvních dokumentů, případného zprostředkování hypotéčního úvěru pro poptávajícího a finální úhrady ceny vaší nemovitosti. Nezbytnou a nevyhnutelnou součástí každého úspěšného prodeje je součinnost a spolupráce každého klienta. Kdo jste rozhodnuti vaši nemovitost skutečně prodat, neváhejte nás kontaktovat, tým našich zaměstnanců je připraven celorepublikově poskytnout každému z vás maximální podporu a profesionální služby při podpoře prodeje vaší nemovitosti. Jak jsme již uvedli výše, máme společný zájem – prodat vaši nemovitost v co nejkratším čase a za maximální reálnou tržní cenu, která je základem výpočtu naší odměny, pokud není sjednáno jinak.

Uvědomme si, že první platbou prodávajícího klienta je odměna za zrealizovaný prodej vaší nemovitosti, do té doby vás podporujeme zcela zdarma. Prodej Vaší nemovitosti současně podporujeme masivní billboardovou reklamou po celé ČR v počtu velkoplošných billboardů 300, celorepublikovou tištěnou reklamou v periodikách a téměř bezkonkurenčním označením všech prodávaných nemovitostí poutačem „Na prodej“. Nabídku vaší nemovitosti nelze přehlédnout a pokud dosáhneme stanovení reálné tržní ceny, dochází k téměř okamžitému prodeji.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Podpora prodeje Vaší nemovitosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Prolux