Prodej obytných automobilů a karavanů, servis a bazar karavanů – Pronto Camper

Pronto Camper patří k předním českým prodejcům autokaravanů. Na prodej obytných automobilů se Pronto Camper specializuje již dlouholetě a v oblasti prodeje karavanů patří k specialistům, který zajistí nejen samotný prodej, ale také poprodejní servis karavanů a může nabídnout také služby vlastního bazaru karavanů.

Nový obytný vůz si můžete vybrat přímo na stránkách www.prontocamper.cz, které nabízejí široký výběr obytných automobilů známých světových značek. Můžete také navštívit prodejnu se showroomem, kde se Vám budou plně věnovat při koupi Vašeho nového obytného vozu a můžete si karavany prohlédnout přímo na místě.

Pronto Camper také nabízí plný servis karavanů, včetně zařizování měření emisí a STK. Může nabídnout také nadstandardní služby oproti jiným prodejcům karavanů, jako je laserová geometrie obytných automobilů jakýchkoliv velikostí nebo měření tlumičů obytných vozů včetně brzdových válců.

Pokud potřebujete prodat svůj obytný vůz, pak Vám Pronto Camper může navíc nabídnout služby svého bazaru obytných vozů.

Rádi byste si pořídili svůj vlastní obytný vůz, pak určitě navštivte Pronto Camper, kde Vám s výběrem pomůžou přední specialisté v oboru prodeje karavanů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Prodej obytných automobilů a karavanů, servis a bazar karavanů – Pronto Camper
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Prontocamper