Luxusní byty – Pronájem luxusních nemovitostí

Společnost Y&T Property Investment se již delší dobu zabývá luxusním segmentem pražského realitního trhu a svým zákazníkům je schopna poskytnout ty nejkvalitnější a nejzajímavější nemovitosti. Při svém obchodním přístupu čerpá z dlouholetých zkušeností se zákazníky a je schopna poskytnout asistenční služby při zařizování Vašich nemovitostí.  Vyzkoušejte luxusní byty Praha a nechte se unášet na vlně luxusu.

Společnost poskytuje jak bytové i nebytové nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu. Jedná se zpravidla o nemovitosti situované v těch nejatraktivnějších částech Prahy. V současné nabídce naleznete kromě klasických bytových prostor i obchodní i komerční a obchodní prostory určené pro Vaše podnikání. Jedná se například o komerční prostor Vinohrady o rozloze 135 metrů čtverečních, popřípadě obchodní prostor Krocínova o rozloze 206 metrů čtverečních.

Pro bližší informace ohledně nabízených bytových i nebytových prostor, stejně jako pro informace týkající se doplňujících profesionálních služeb poskytovaných společností Y&T navštivte internetové stránky společnosti. Luxusní byty Praha nabízejí nekonečné možnosti, z nichž si stačí pouze vhodně vybrat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Luxusní byty – Pronájem luxusních nemovitostí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: seopr22