Jaký dárek pro rumaře?

Cítí se váš oslavenec jako neohrožený pirát s kapitánským kloboukem a oblibou v dobrém rumu? Klobouk si budete muset sehnat sami, ale ohledně rumu máme tip na povedené balení. Předat jen samotnou flašku postrádá kreativitu a v dárkových koších jej obvykle také nenajdete. Jak tohle dilema vyřešit?

Došel rum kapitáne

Dokážete si představit (nejen) pirátskou posádku rozbalující rum z plastového dárkového košíčku? Ne, to asi nikdo. Typické pro tuto dobrodružnou a nebezpečnou dobu zároveň, je dřevo jako hlavní materiál pro stavbu lodí a dalších doplňků. Ukrýt rumový poklad do bedny je tak mnohem tematičtější.

Dát jen flašku do bedýnky by bylo značně nedotažené. Proto dárkové balení Bomba Box dodává ke své stylové bedně, kterou si můžete nechat opatřit potiskem, například se jménem a věkem oslavence, ještě páčidlo. To bude oslavenec muset použít, aby se dostal ke svým dobrotám. Dárek a zážitek v jednom!

Obsah rumového boxu

Uvnitř bedny se skrývá spousta dobrot, které si k vybranému pití můžete dopřát. Základ dřevěného Captain Morgan boxu tvoří rum již zmíněné značky, konkrétně v edici Black Spiced. Aby se rum dobře popíjel, je k němu také plno dobrot.

Na své si přijdou jak milovníci sladkých, tak slaných dobrot. Z prvních jmenovaných je to třeba čokoláda Goldkenn s likérovou náplní, nebo Edeka rozinky s pravým jamajským rumem.

Pro vyvážení chuti je tu dále Farmářské trio terin obsahující králičí terinku se švestkami, kachní terinku s armagnacém či farmářskou terinu s pálivou paprikou espelette.

Vyberte ten pravý rumový box na www.bombabox.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jaký dárek pro rumaře?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky